Systemy kontroli dostępu pełnią kluczową rolę w zabezpieczeniu obiektów. Dzięki nowym technologiom możesz pozbyć się zwykłego klucza i zaopatrzyć się w ten oto system. Zwykły klucz można w stosunkowo prosty sposób obejść, zaś obejście takiego systemu jest nie lada wyzwaniem.

System kontroli dostępu — do czego służy?

Służą one do ograniczenia dostępu do danego pomieszczenia lub całego obiektu. Tylko wybrany uprzednio personel ma dostęp do pewnych stref. Ponadto znacznie ułatwia on kontrolę nad daną powierzchnią użytkową i oczywiście upraszcza poruszanie się po obiekcie.

Systemy kontroli dostępu — w jaki sposób działają?

Zasada działania jest bardzo prosta. W zależności od specyfikacji dostępu możemy wyróżnić odbezpieczenie systemu na przykład: specjalną kartą. Przypisanie takiej karty do użytkownika zajmuje kilka chwil, podrobienie jej zaś jest niemożliwe.

Warto podkreślić, że każda karta jest przypisana do wyłącznie jednego użytkownika. Wszystko także będzie zależeć od powierzchni obiektu oraz ilości osób, które będą miały prawo do posiadania takowej karty.

Usługa

Posiadamy najnowsze systemy kontroli dostępu dzięki współpracy z firmą Satel. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy. Dobierzemy odpowiedni model
pod Twoje preferencje, zainstalujemy go, oraz zaprogramujemy na terenie Twojego obiektu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, my zajmiemy się resztą za Ciebie.

Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy w celu omówienia szczegółów.