Duży nacisk stawiamy na inteligentne instalacje budynków. To właśnie ten system poinformuje Cię o potencjalnych zagrożeniach, które mogą mieć miejsce we wnętrzu Twojego domu. Przypomni Ci on o zgaszeniu świateł, wyłączeniu urządzeń AGD, a także zablokuje drzwi, gdy będziesz wychodzić z mieszkania. Można powiedzieć, że inteligentna instalacja budynku, to Twój cichy anioł stróż. Nigdy nie zapomni o tym, aby poinformować Cię o czymś, co w jakikolwiek sposób może wpłynąć na Twoje bezpieczeństwo, jak również Twojego domu.

Dodatkowo dobierzemy najważniejszy komponenty pod instalację fotowoltaiczną dla Twojego domu, oraz zamontujemy ją, zaprogramujemy i przeprowadzimy niezbędne testy, by funkcjonowała prawidłowo.

Dołożymy także wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfort i wygodę w środku lata, poprzez instalację najwyższej jakości urządzeń klimatyzujących.

Dzięki naszym systemom alarmowym nie musisz martwić się już o to, że przeoczysz próbę włamania. Powiadomienie o takim prawdopodobieństwie w ciągu sekundy przyjdzie na Twój telefon, dzięki czemu będziesz mógł bardzo szybko powiadomić odpowiednie służby, zwłaszcza w sytuacji, gdy nikogo nie ma w domu.

Wraz z nasz system kamer, nie ma możliwości, aby potencjalny włamywacz nie został zarejestrowany podczas wtargnięcia na Twoją posiadłość.

Jeżeli dodatkowo zainstalujesz system kontroli dostępu, uniemożliwisz tym samym wejście na posesję przez furtkę lub bramę osobom niepożądanym.

Ponadto:
● dobierzemy system wentylacyjny,
● zamontujemy serwer przystosowany do obiektu,
● podepniemy instalację elektryczną,
● oraz zamontujemy pompę ciepła idealną pod Twój dom.

KNX

Systemy KNX to inteligentne rozwiązania technologiczne, które sprawdzą się świetnie w każdym obiekcie. W ostatnich latach ogromną sławę zyskują w domach jednorodzinnych.

Klimatyzacja

Dziś jest to urządzenie, które może posiadać każdy, kto tego tylko zapragnie. Każdy z nas wie, jak klimatyzacja potrafi ułatwić życie, w szczególności w sezonie letnim, gdzie temperatury doprowadzają nas do białej gorączki.

Pompy ciepła

Pompy cieplne w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to spowodowane ich ekologicznym zastosowaniem, ponieważ nie emitują żadnych czynników zanieczyszczających środowisko).

Fotowoltaika

To wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła, którym jest słońce. W ostatnich latach stała się ona niesłychanie popularna, ze względu na zwrot z inwestycji, a także warunki, które narzuca na klientów Unia Europejska.

Wentylacja

Wentylacja powinna być jedną z podstawowych, a zarazem obowiązkowych instalacji każdego pomieszczenia. Odgrywa ona kluczową rolę w odpowiednim samopoczuciu każdego człowieka.

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe różnią się pod wieloma względami swoją specyfikacją. Zasadniczą rolę w zakupie danego rodzaju będzie pełnić powierzchnia obiektu, oraz wymagania klienta.

Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu pełnią kluczową rolę w zabezpieczeniu obiektów. Dzięki nowym technologiom możesz pozbyć się zwykłego klucza i zaopatrzyć się w ten oto system.

Instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne są to systemy, które przesyłają sygnały niskoprądowe. Stanowią one infrastrukturę składająca się z wielu specjalnych urządzeń. Instalacje teletechniczne coraz częściej zastępują zwykłą instalację elektryczną.

Kamery przemysłowe

Dobrze dobrane kamery przemysłowe to element podstawowy, a zarazem konieczny każdego obiektu. Pozwalają one śledzić aktualny przebieg wydarzeń, tym samym zapisując obraz w specjalnie przystosowanej do tego serwerowni.

Serwery

Montaż serwera jest bardzo istotny w przypadku dużych obiektów, gdzie pojawia się ogromna ilość różnego instalacji. To właśnie w nim gromadzą się wszystkie najpotrzebniejsze dane pobrane z systemu.